Hakkımızda

Şirket kuruluşu resmi olarak 1993 yılı ocak ayında olmakla birlikte,temel teşkil edecek faaliyetlere kurucumuz Rahmi GÜLMÜŞ tarafından 1950’li yıllarda başlanmıştır. Kurucumuz Rahmi Gülmüş tarafından 1950’li yıllarda yolcu taşımacılığı ile başlayan bireysel çalışmalar sonraki yıllarda yük taşımacılığı ve kum ocağı işletmeciliği olarak devam etmiştir. İlk faaliyetler dönemin koldan çevirme marşlı minibüs ve otobüsleri ile yolcu taşıma olarak icra edilmiştir. 

   

İkinci aşamada çalışmalar yük taşımacılığı ve kum-çakıl ticareti olarak devam ettirilmiş ve araç sayısı arttırılması hedeflenmiştir.

1980’li yılların ortalarından itibaren ikinci kuşağın devreye girmesiyle şirket kuruluşu tamamlanmış ve iş makinalari envantere alınarak hafriyat sektörüne girilmiştir.

Son yıllarda vidanjör ve vinç hizmetleri şirket faaliyetlerine dahil edilerek hizmet alanları genişletilmiş ve IS0 9001 Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 iş ve İşçi Sağlığı  ISO 14001  Çevre yönetim Sistemine geçiş sağlanmış. kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atılmıştır.

Hali hazırda firmamız mevcut makina parkı, eğitimli personeli ve geniş ürün hizmet yelpazesiyle Güney Marmarada Sektöründe öncü konumundadır.

BANDIRMA İLETİŞİM

Home
Küçük Sanayi Sitesi Girişi 
Bandırma / BALIKESİR
Email
Bandırma GÜLMÜŞ Nerede?
Google Haritada Bizi Bulun!

ERDEK İLETİŞİM

Home
Yalı Mh.Hükümet Cd. 
No:46 Erdek / BALIKESİR
Email
Erdek GÜLMÜŞ Nerede?
Google Haritada Bizi Bulun!

Misafirlerimiz

Bugün3
Dün18
Bu Hafta41
Bu Ay440
Tüm Zamanlar51653

 

Telif Hakkı © 2018 GÜLMÜŞ. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz, kullanılamaz. 


Gülmüş, Hafriyat, İnşaat Malzemeleri, Kanal Açma, Kuyu imali, Nakliyat, Organik Gübre, Vidanjör, Bandırma, Erdek, Balıkesir, Marmara, Yükleyiciler, Buldozer, Skreyper, Greyder, Ekskavatör, Delme, Yığma ve kaldırma, Yerleştirme ve Sıkıştırma, Kum, Çakıl, Taahhüt